AKTUALITY, ŠKOLENÍ A KONFERENCE

11.3.2020

ZMĚNA TERMÍNU KONFERENCE 

V rámci opatření proti šíření koronaviru se ruší původně plánovaný březnový  termín konference Červený kohout, na které budeme představovat naše výrobky RESCUEPoint, WES+ a také novinku WES 3.

Po dohodě  s HZS Jihočeského kraje a se podařilo přeložit termín na  30. 9. – 1. 10. 2020.

 1.3.2020

V březnu se naše společnost stala členem Profesní komory požární ochrany a navázala tak na dosavadní úspěšnou spolupráci s komorou. A tak i nadále budeme úzkou spoluprací přispívat k informovanosti veřejnosti o problematice požární ochrany.

 

13.12.2019

PŘÍSLUŠENSTVÍ K SYSTÉMU CELSION

Nově jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili příslušenství pro montáž prvků do rozvaděčových skříní CELSION. Díky upraveným nosníkům přístrojových můstků pro typizované rozměry systému CELSION bude montáž snadná a bez dalších úprav dosáhnete požadovaného stupně krytí před nebezpečným dotykem a ochraně proti cizím předmětům.

Více informací naleznete v sekci produkty – CELSION

29.11.2019

SPUSTILI JSME PRO VÁS NOVOU KALKULAČKU

V sekci produkty – RESCUEPoint naleznete nově kalkulátor cen pronájmu pro jednotlivé typy systému RESCUEPoint. Kalkulátor Vám pomůže při výběru té správné varianty systému. Jednoduše vyberte typ, volitelné příslušenství, zvolte délku pronájmu, místo a zjistěte cenu pronájmu. Kalkulaci si pak pohodlně pošlete na e-mail.